W ostatni weekend marcowego miesiąca Teatr Komedia przygotował dla Państwa brawurowe przedstawienie wraz z gwiazdorską obsadą aktorską. „Komedia o napadzie na bank” to historia o najbardziej spartaczonym skoku na bank, to szereg zabójczo śmiesznych i karkołomnych scen następujących po sobie z szybkością teatralnego tsunami i zawirowaniami akcji przekraczającymi granice zdrowego rozsądku. Akcja rozgrywa się na prowincji Stanów Zjednoczonych w latach 50’ ubiegłego wieku. Bezcenny diament zostaje powierzony na przechowanie do miejscowego banku. W mieście mieszkają jednak sami oszuści, co sprowadza się do tego, że nawet mewom nie można ufać. Czy zatem cokolwiek jest w stanie się udać?

Stawianie teatralnej sceniczności na głowie, wywrotowe sytuacje i niezapomniane gagi to cechy charakterystyczne tej opowieści. Postaci przedstawione jako nieudacznicy, którym często przytrafiają się zwodnicze absurdy i niepohamowane reakcje. Połączcie Ocean’s Eleven z Braćmi Marx i zmieszajcie to z Monty Pythonem, a otrzymacie wybuchowo śmieszną miksturę o sile komediowego dynamitu. To jedna z najbardziej zakręconych i zawiłych komedii, jakie mieli Państwo okazję zobaczyć. Warto dodać, że „Komedia o napadzie na bank” to jedna z największych sukcesów ostatnich lat na West Endzie. W Teatrze Komedia w Warszawie można oglądać ją już rok po hucznej premierze.

Tę brawurową i zabawną historię będzie można zobaczyć w dniach 30-31 marca. W sobotę zaś planowany jest pokaz z dodatkowymi, jeszcze zabawniejszymi, scenami. Bilety można zakupić standardowo w kasie teatru lub na stronie internetowej Teatru Komedia, a także za pośrednictwem portali sprzedażowych, oferujących usługi w tym zakresie. Daj się porwać zakręconej i przezabawnej historii, opowiedzianej ciekawie i nonszalancko i odwiedź Teatr Komedia w Warszawie. Gwarantujemy niezapomnianą noc w rytmie szampańskiej zabawy! Spektakl wystawiany jest na deskach teatru w brawurowej i gwiazdorskiej obsadzie.