Gdzie kupić?

„Kurier Warszawski” dystrybuowany jest przez sieci Ruch, Pol-perfect, Kolporter i Garmond Press. Pismo można kupić we wszystkich Empikach, a także w większości kiosków i saloników prasowych, obsługiwanych przez tych kolporterów – na terenie całej Warszawy i graniczących ze stolicą gmin. Jesteśmy na wszystkich pocztach oraz w niektórych księgarniach i antykwariatach.

RUCHPol PerfectGarmondKolporterempik

Numery archiwalne są dostępne od ręki w Antykwariacie Gryf przy ul. Dąbrowskiego 71 (Mokotów, blisko metra Racławicka). Jeśli potrzebujecie konkretnego numeru, warto skontaktować się z nami pod numerem 600 095 864.

Wyślij maila!

Można też zamówić numery archiwalne u nas, pisząc maila na adres redakcja@kurier-warszawski.pl lub agnieszka.skorska@kurier-warszawski.pl i dokonując wpłaty na konto wydawcy miesięcznika:

wwlogo

 

 

 

 

 

 

 

Wydawnictwo Warszawskie

Al. Stanów Zjednoczonych 32/376
04-036 Warszawa

09 1910 1048 2256 6843 6883 0002

W tytule prosimy wpisać: Zamówienie KW, numer zamawianego egzemplarza, dane do wysyłki (imię, nazwisko, ulica wraz z numerem domu/mieszkania, kod pocztowy wraz z miejscowością). Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres mailowy: redakcja@kurier-warszawski.pl

Koszt zamówienia obejmuje cenę zamówionych egzemplarzy, koperty i znaczka. Przesyłki realizujemy listem poleconym ekonomicznym.

WAŻNE: Dokonując wpłaty, skontaktujecie się z nami telefonicznie (tel. 600 095 864). Jesteśmy małą redakcją z ogromną ilością zadań. Za wszelką cenę chcemy uniknąć nierzetelności, ale… doba ma tylko 24 godziny. Nie zawsze uda się wszystko sprawdzić i wszystkiego dopilnować. Bądźmy w kontakcie.

Wysyłki realizujemy w każdy poniedziałek i czwartek po południu.

Prenumerata

Wielokrotnie pytacie Państwo, czy można zaprenumerować „Kurier Warszawski”?

Niestety, ze względu na nasz nieregularny cykl wydawniczy, zdecydowaliśmy się nie oferować możliwości przedpłaty. W tej chwili realizujemy jedynie prenumeraty, które zostały wcześniej zamówione u poprzedniego wydawcy miesięcznika.

Na Państwa życzenie możemy natomiast wysyłać aktualny numer „Kuriera” na wskazany adres, po uprzednim, każdorazowym złożeniu zamówienia poprzez adres e-mail i dokonaniu wpłaty na konto wydawcy (tak jak w przypadku egzemplarzy archiwalnych).

Mając nadzieję, że te chwilowe niedogodności nie okażą się dla naszych Czytelników zbyt uciążliwe, życzymy Państwu satysfakcjonującej lektury.