Ona opiekowała się nim w przeszłości. Teraz zaś jest bliska objęcia urzędu prezydenta USA. Jej były podopieczny może jednak zniweczyć te plany.

Historie z cyklu „piękna i bestia” są stare jak świat, lecz wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zwłaszcza, kiedy zostaną ukazane w komediowej formie, co ma miejsce w przypadku Niedobranych w reżyserii Jonathana Levine’a. Znany z niesłychanej łatwości w odnajdywaniu się w różnych gatunkach filmowych twórca tym razem zaproponował nam historię miłości pozornie kompletnie nie pasujących do siebie dwojga ludzi – Freda (w tej roli Seth Rogen) oraz Charlotte (Charlize Theron).

Bardzo daleki od miana atrakcyjnego dziennikarz polityczny i zarazem wieczny Piotruś Pan z grubiańskim poczuciem humoru i zjawiskowo piękna, wykształcona, o krok od osiągnięcia politycznego szczytu Sekretarz Stanu – czy coś może ich łączyć? Oczywiście! Wspólna przeszłość. Czy to jednak wszystko? O tym trzeba koniecznie przekonać się, oglądając Niedobranych w jednym z warszawskich kin.

Film mający swoją premierę w Polsce 10 maja 2019 r. wyświetlany jest w najbardziej znanych stołecznych placówkach, m.in. Cinema City Arkadia, kinie Atlantic czy Helios Blue City. Bez problemu można więc znaleźć miejsce, w którym po raz kolejny przekonamy się, z jak wieloma wyrzeczeniami muszą poradzić sobie osoby z dwóch różnych światów, pomiędzy którymi zaczyna tworzyć się pewna nić. Nie obejdzie się przy tym oczywiście bez zabawnych scen, kłótni, ale też i wzruszających momentów, które sprawiają, że Niedobrani to komedia idealna na romantyczny wieczór we dwoje, ale też i do obejrzenia w pojedynkę w celu przekonania się, jak szalenie trudno jest osiągnąć kompromis, który byłby w stanie zadowolić obie strony i jednocześnie nie zrujnował dalekosiężnych planów politycznych jednej z nich. O tym, czy to możliwe, zdecydowanie warto sprawdzić zasiadając przed szklanym ekranem.