Połączenie degustacji wina z pysznym jedzeniem – taką propozycję ma dla odwiedzających klientów restauracja Borpince.

Restauracja Borpince to miejsce iście w węgierskim stylu. Można tu zasmakować pysznego wina i równie smacznej kuchni węgierskiej. Placki węgierskie, najbardziej kojarzące się z Węgrami, to jedno z wielu dań serwowanych przez tę restaurację. Borpince znajduje się przy ulicy Zgodna 1 w Warszawie. Serwuje śniadania, obiady i kolacje. Otwarta jest od godziny 9:00 do 22:00. Istnieje również możliwość rezerwacji czy cateringu.

Wnętrze restauracji Borpince jest niezwykle przyjemne dla oka. Panuje w niej ciepły klimat, sprzyjający pozostaniu w tym miejscu na zdecydowanie dłużej. Menu podlega częstym zmianom, jest jednak niewielkie, co znacznie ułatwia wybór konkretnego dania. Z opinii odwiedzających to miejsce gości wynika, że jakość serwowanych potraw jest adekwatna do cen panujących w lokalu. To także miejsce dedykowane spotkaniom biznesowym. Restauracja posiada bogaty repertuar win oraz przygotowuje własną, domową lemoniadę.

Jedzenie i warsztaty

Borpince zaprasza także na różnego rodzaju warsztaty. Ostatnie odbyły się 25 lutego z winiarzami z Węgier. Każdy pasjonat wina, zwłaszcza węgierskiego, z pewnością doceni ten punkt oferty. W cenie niniejszych warsztatów zawarto degustację samego wina. Może ona obejmować również przekąski słone i słodkie. Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowego menu. Na facebooku restauracji można także znaleźć różne wydarzenia organizowane w Borpince. Jej adres to Zgoda 1 – Warszawa.