Jak zachęcić tysiące pracowników do przesiadki z samochodów na rowery? Nad tym problemem głowią się ci, którym bliska jest tematyka miast wolnych od spalin. Jednym z pomysłów jest przekonanie ludzi, że rower to zawsze dobra zabawa, a nawet okazja do zdrowego współzawodnictwa. We wrześniu na trasach trzech miast w Polsce, w tym w Warszawie będzie można obserwować sportową rywalizację kilkuset firm z różnych branż. Poznajcie FRRuuu – Rowerową Grę Miejską dla firm.

FRRuuu stawia na integrację i dobrą zabawę. Pracownicy z różnych działów i lokalizacji mogą wspólnie wziąć udział w rajdzie rowerowym, aby razem pokonać trasę pełną zadań i zagadek. To doskonała okazja na budowanie relacji w zespole, a także promowanie zdrowego stylu życia, co przekłada się pozytywnie na efektywność współpracy.

W tym roku wystartuje w niej prawie 4000 uczestników. Jak dołączyć?Wydarzenie jest otwarte. Zaproszeni są wszyscy kibice oraz osoby zainteresowane aktywnością związaną z rowerami. To już ostatni etap zapisów! Bilety dla firm są jeszcze dostępne na https://rajdrowerowy.pl/. Ilość jest ograniczona!

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w trzech miastach:

  • 09/09/2023 – Wrocław

  • 16/09/2023 – Warszawa

  • 23/09/2023 – Poznań

Co czeka uczestników na FRRuuu?

· dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji,

· rowerowa gra miejska i rozwiązywanie zagadek ze swoją ekipą z pracy,

· sportowa rywalizacja między firmami z różnych branż,

· starter pełen niespodzianek,

· zasadzone drzewo za każdego uczestnika,

· 6000 PLN w puli nagród dla drużyn z największą ilością punktów…

i wiele więcej!

Na miejscu powstanie strefa experience, gdzie dostępne będą prawie wszystkie rodzaje rowerów, m.in. elektryczne, Cargo i jednoślady, które będzie można samodzielne przetestować na wyznaczonej trasie!

Co mówią o FRRuuu uczestnicy poprzednich edycji?

Świetna jest już sama idea wydarzenia, a dodatkowo wspieranie świadomości eko i sadzenie drzew.” 

Rajd rowerowy to super okazja do spędzenia aktywnie czasu z kolegami z pracy i budowania relacji w zespole.” 

***

Więcej szczegółów:

http://compani.pl/