Kurier Warszawski http://kurier-warszawski.pl

kolumna-zygmunta-ii-paint“Warszawskie magiczne chwile”, to drugi po “Warszawie w Kolorach” wernisaż KRISA RUDOLFA poświęcony Warszawie. Na nowych płótnach rodzinne miasto Artysty jest nieszablonowe, wciągające, tajemnicze i bajecznie kolorowe. Z jego obrazów emanuje silny magiczny nastrój. Każda z tych prac na początku była fotograficznym zapisem chwili uchwyconej przez obiektyw artysty. Decydowały ułamki sekundy, by utrwalić w kamerze magiczną atmosferę miejsca i czasu. Reszta, to intuicja i techniki cyfrowe, z których Kris Rudolf chętnie korzysta”. (RvP)

Prace w formie wydruku na płótnie, (blejtramy) prezentowane będą w formatach od: 80×80 do 100×150 cm. Wszystkie posiadają metryki są numerowane, i podpisane przez Autora.

love-over-warsawKris Rudolf jest artystą korzy -stającym z nowoczesnych technik przetwarzania obrazu. Jego znakiem firmowym jest kolor w ciepłym, radosnym anturażu. Nie stroni od eksperymentów artystycznych. Digital Art, Pop Art i Psychodelic, to style które najchętniej wykorzystuje w swojej twórczości. Często prezentuje swe dzieła pod nazwą Art of Joy, bo takie jest jego motto. Radosne, bajecznie kolorowe obrazy Krisa Rudolfa zdobią wiele galerii, mieszkań i biur w Europie, Australii i USA. Swoje prace wystawiał między innymi w: Bremie, Warszawie, Hamburgu i Berlinie.

Prace KRISA RUDOLFA prezentowane były m.in. w: Galeria Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, na HanseArt Bremen, oraz na wernisażach w Hamburgu, Warszawie i Berlinie.

Wystawę można oglądać do 14.11.2016 r. przez cały miesiąc, płótna będą eksponowane w salach restauracyjnych bardzo modnej obecnie WINOSFERY.

Wiadomości i informacje z Warszawy http://kurier-warszawski.pl