Zabawna i nietuzinkowa opowieść o niesamowitym zbiegu okoliczności. Mężczyzna, aby zdobyć awans i osiągnąć sukces, musi przedstawić swojemu szefowi żonę podczas kolacji w jego domu.

Jak się okazuje, od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę może spotkać jeszcze coś dużo gorszego – posiadanie kilku żon. Zdarza się bowiem, że mężczyzna zostaje wplątany w posiadanie kilku, nieswoich żon. Draka odbywa się podczas kolacji, kiedy to szef i jego konserwatywna małżonka z niesmakiem przyglądają się całemu zajściu. Z opresji starają się go wyciągnąć żony, a co kilka żon, to niejedna, dlatego też może bohater nie będzie musiał żegnać się z awansem.

“Żona potrzebna od zaraz” Edwarda Taylora to znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego. To gwarancja zabawy pełnej śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości pod adresem każdego z nas. Wiarygodnie opowiedziana przez znakomitego reżysera (Tomasza Dutkiewicza), ale również brawurowo zagrana, w gwiazdorskiej obsadzie. Na deskach Warszawskiego Teatru Komedii możemy bowiem zobaczyć w spektaklu Klaudię Halejcio, Weronikę Książkiewicz, Marię Pakulnis, Magdalenę Wójcik, Przemysława Sadowskiego czy Marcina Trońskiego. Teatr zastrzega sobie możliwość wpuszczania na salę widzów od 15 roku życia. Czas trwania spektaklu wynosi 120 minut.

Zabawna komedia w brawurowej obsadzie będzie grana w Teatrze Komedia w Warszawie w dniach 16-17 kwietnia, kolejne 5-6 czerwca o godzinie 19:00. Bilety można kupić standardowo w kasie teatru lub online za pośrednictwem strony internetowej teatru oraz innego rodzaju portali, oferujących usługi w ramach sprzedaży biletów na przedstawienia. Ta opowieść jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę i świetnie opowiedzianą historię wraz z nieoczywistą konwencją i zaangażowaniem aktorskim. Każdego, kto chciałby przynajmniej na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego, a popołudniem wybrać się do teatru, zapraszamy w okolice placu Wilsona, gdzie można uśmiać się po pachy.