Senses w Warszawie to miejsce wyróżnione gwiazdką Michelin, a także uwzględnione w przewodniku Gault&Millau. Znajduje się w Warszawie przy ulicy Bielańskiej 12.

Menu degustacyjne, które oferuje Senses, jest różnorodne i znajduje się w nim kilka potraw. Kucharze wykonują niniejsze dania z najwyższą pieczołowitością i z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych składników. Restauracja Senses znajduje się w budynku „Senator” w Warszawie. Szefem kuchni jest Andrea Camastra urodzony we Włoszech, który zakochał się w naszym kraju. Camastra pokazuje Polakom, jakie dania mogą powstać ze świeżych warzyw oraz owoców morza. Szef kuchni restauracji Senses ma na swoim koncie już wiele sukcesów. Został on ambasadorem „Note by Note” oraz zdobył miejsce w przewodniku restauracyjnym Gault&Millau. Na stronie internetowej restauracji Senses, można zajrzeć do portfolio dań wykonywanych przez Andreę.

Co ciekawe, menu degustacyjne zmienia się co sezon i oparte jest właśnie na sezonowych składnikach. Sens jest bowiem ciągłym, kreacyjnym procesem. Proponowane dania są hołdem dla natury człowieka, a potrawy nasycone kolorami, ciekawe w formie i zapewniające prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Menu degustacyjne

Przeglądając stronę internetową restauracji, można natrafić na cennik menu degustacyjnego. Wyróżnione są trzy jego rodzaje. Rezerwacje można składać przez formularz na stronie bądź poprzez kontakt telefoniczny. Szef kuchni, Andrea Camastra zaprasza do rekrutowania do jego restauracji, aby dzielić się swoją nauką z nowymi talentami. Jest także otwarty na współpracę biznesową w związku z odkrywaniem wspólnego gotowania, nowych smaków. Opinie internautów potwierdzają, że warto dać szansę restauracji Senses i oddać się jej fuzji smaków. To z pewnością obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Warszawy zarówno dla jej mieszkańców, jak i odwiedzających turystów.