„Planeta Singli 3” to kolejna już część brawurowej komedii romantycznej, opartej na historii dwojga ludzi poznanych za pomocą aplikacji randkowej. Tym razem w tej części Tomek i Ania decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego wszystkiego matka Ani przyjeżdża na wesele z o wiele młodszym partnerem i znacznie rozmija się z oczekiwaniami jej przyszłej teściowej dla syna dotyczącymi zachowania czy wyglądu.

Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Jednak prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. “Planeta singli” to historia pełna emocji, zaskoczeń oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Fabuła mówi o tym, jak trudno jest utrzymać miłość pełną namiętności i bez niespodziewanych komplikacji.

W Warszawie film można zobaczyć praktycznie w każdym większym kinie. Premiera „Planety singli 3” to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych projekcji tego roku. Film można zobaczyć w Multikinie Targówek, Multikinie Ursynów, Multikinie Wola, jak również w Multikinie Złote Tarasy. Dodatkowo warto wybrać się do Cinema 3D Reduta, Cinema City Arkadia, Cinema City Bemowo, Cinema City Białołęka, Cinema City Janki, Cinema City Mokotów, Cinema City Promenada, Cinema City Sadyba oraz Helios Blue City. Wymienione kina posiadają projektory najwyższej jakości, jak również komfortowo wyposażone sale. Dzięki temu każdy seans będzie przyjemny i z pewnością widzowie zapamiętają go na długo. Bilety na projekcje można nabyć w kasie teatru oraz za pośrednictwem strony internetowej poszczególnej sieci kin.