PIĘKNO SPOJRZENIA

636

Z Agnieszką Kwiatkowską, właścicielką marki STAR LASH ACADEMY, międzynarodowym trenerem i sędzią w mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi, rozmawia Zofia Sojecka-W ciągu paru lat rozwinęła Pani kobiecy biznes, stając się cenioną specjalistką w stylizacji rzęs i brwi. Jak to się zaczęło?
Szukając w sieci informacji o zabiegach upiększających, zwróciłam uwagę na spektakularny efekt zagęszczania i przedłużania rzęs. Umówiłam się z jedną z nielicznych kosmetyczek, które się tym zajmowały. Byłam urzeczona rezultatem. Nie sądziłam, że profesjonalnie podkreślone oko może aż tak zmienić wygląd twarzy.

− Studiowała Pani wtedy na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie technologię żywności i zmieniła Pani swoje plany na przyszłość?
− Umiem wyznaczać sobie cele. Zaczęłam się uczyć, wykorzystując wiedzę z różnych źródeł. To przerodziło się w pasję. Po pierwszych zabiegach przybywało mi klientek. Kobiety mają świadomość, że dobry wygląd to atut, a dobrze przeprowadzone zabiegi odejmują nam lat. Otrzymałam też propozycje prowadzenia szkoleń na wszystkich kontynentach!

tar Lash Academy
Kraków, ul. Sowińskiego 1
Tel. 883676941
www.starlashacademy.pl

Pełna wersja tego i pozostałych artykułów dostępna jest w papierowym wydaniu Kuriera Warszawskiego nr 4 (54)/201

Wiadomości i informacje z Warszawy http://kurier-warszawski.pl