Fajka wodna, taniec brzucha i wyraziste jedzenie. Wszystko to oferuje kuchnia libańska w Warszawie.

Le Cedre to kuchnia libańska, która przyciąga nie tylko różnorodnym menu, ale także innymi atrakcjami. Szczególnie upodobali ją sobie miłośnicy smaków egzotycznych i mniej znanych, jednak niezwykle wyrazistych i oryginalnych. Wspomniana restauracja serwuje kuchnię libańską w trzech miejscach w Warszawie. Można ją więc odwiedzić w Centrum, na Woli oraz Pradze. Każda z tych trzech restauracji różni się od siebie, aby goście mogli poczuć, że mimo wszystko są to trzy oddzielne miejsca, jednak urządzone w tym samym klimacie.

La Crede w różnych miejscach Warszawy

La Crede 61 mieści się na warszawskiej Pradze. Karta dań jest bardzo długa, co pozwala na spełnienie oczekiwań wielu klientów. Restauracja posiada kartę menu dla dzieci oraz kartę win. Możliwe jest także zamówienie tańca brzucha. Popisowym daniem tej restauracji jest hummus, który przygotowywany jest według oryginalnej receptury. Na stronie restauracji dostępne są zdjęcia wyjątkowych gości, którzy odwiedzili to miejsce, m.in. Kayah oraz Steven Seagal.

La Crede 81 znajduje się na warszawskiej Woli. W tym miejscu znajdziemy taką samą kartę menu jak we wcześniej opisywanej restauracji. Można zapalić tu fajkę wodną oraz zamówić taniec brzucha. To miejsce różni się od wcześniejszego wystrojem lokalu. Ma się wrażenie, że La Crede 81, jest bardziej unowocześnione. Właściciele restauracji zapraszają do wynajmowania jej dla organizacji imprez okolicznościowych.

Ostatnią wyróżnioną na stronie restauracją jest La Crede Longue, którą można zlokalizować w samym centrum Warszawy, skorzystać m.in. z happy hour między godziną 16:00 a 19:00 oraz skosztować business lunch w godzinach 11:00 do 16:00. Tutaj także pierwsze skrzypce gra hummus własnej roboty, który od 20 lat zachwyca kosztujących go gości.