Znana i ceniona artystka – malarka i pisarka – Hanna Bakuła w trudny czas pandemii ruszyła z duchem czasu. Gdy w realu galerie sztuki pozostawały zamknięte, uruchomiła internetową witrynę. Wirtualna galeria wystartowała w marcu i systematycznie zdobywa grono sympatyków. Przez internet można nie tylko obejrzeć, ale także kupić  prace artystki – zarówno nowe, jak i te, które dotąd nie były eksponowane.

W galerii są dostępne sygnowane inkografie i oryginały akwareli oraz oryginalne pastele: pejzaże, kwiaty i portrety. Miłośnicy książek Hanny Bakuły mogą kupić wybrane tytuły z autografem i dedykacją na życzenie.

Galeria proponuje też inkografie znaków zodiaku, pochodzące z bestsellerowego poradnika astrologii pozytywnej ,,Jak zyskać przyjaciół”. Do każdej grafiki są dołączone oryginalne opisy z książki wraz z autografem artystki.

Hanna Bakuła udostępniła również unikalną galerię portretów, wśród których znalazły się portrety znanych osób i przyjaciół artystki: Agnieszki Osieckiej, Kory, Agaty Passent, Izabeli Jarugi, Jolanty Kwaśniewskiej czy Niny Ternetiew.

Te i inne propozycje można znaleźć pod adresem galerii: https://galeriahannybakuly.pl/